Moon Plant

Mağaza

Hakkımızda

Moon Plant, iç mekanlarınız için emin ellerle toprakla buluşturulup yerini almaya hazır hale getirilmiş bitkileri satın alabileceğiniz alışveriş mağazanızdır.

Geniş ürün yelpazemiz, en uygun teslimat seçeneklerimiz ile Moon Plant markası, sizlere estetiğin ve doğallığın buluşma noktası haline getirilmesini istediğiniz mekanlarınız için ilave zamanlar ayırmanıza gerek kalmayan çözümler sunuyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi bitki güzelliği ile sizi gülümsemeye devam ettirmek için buradayız.

Yaşam alanınızda günlük hayatın getirdiği stres ve ağırlığı azaltmak için dokunuşlar yaparak, size daha sağlıklı ve mutlu alanlar yaratmayı hedefliyoruz. Bitkilerin doğada oluşturduğu muhteşem pozitif enerjiyi sadece bahçelerinize değil, istediğiniz her mekana taşıyoruz.

Dilerseniz online mağazamızdan istediğiniz boyutta bitkileri sipariş verebilirsiniz. Online mağazamızda “henüz” bulunmayan bitkiler için bizimle iletişime geçerseniz, en kısa sürede bitkiyi size ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz.

Eviniz, ofisiniz, kış bahçeniz gibi yaşam alanlarınızda profesyonel bir destek almak isterseniz, uzman ekibimizle bitkisel mekan tasarımı konusunda size danışmanlık yapabiliriz.

Birlikte yaşam alanınıza dokunuşlar yapacağımız için çok heyecanlıyız. Sormak istediğiniz bütün sorularınızı bilgi@moonplant.net veya whatsapp hattımız üzerinden sorabilirsiniz.

Sevgilerimizle
Moon Plant Ailesi

HESAP OLUŞTUR

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve şurada açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. Kişisel veriler politikası

×